Přednášející

Jan Vojtko

Jan Vojtko

Moderace / Selfness - wellness pro duši

Párový terapeut, lektor, kouč

H:o)nza Vojtko se neustále učí. Prošel si všemi možnými cestami vzdělávání od vyučení po vysokoškolské vzdělání, které si teď neustále rozšiřuje o jeden výcvik za druhým. Stihnul vystudovat na magistra na poli vzdělávání dospělých se specializací na psychologii. Má za sebou výcviky v koučování od ryze strukturovaného results coaching systému po intuitivní a skupinové. Kromě vzdělávání dospělých ve všech možných formách se věnuje párové terapii, ve které využívá principy KBT a bodyterapie. Pár let je na volné noze a věnuje se podnikání, předtím ale byl samozřejmě zaměstnaný na všemožných pozicích. Od interní komunikace přes marketingovou až po management útvaru learning and development. Kromě toho píše knížky pro děti, články pro dospělé a natáčí videa. Občas ho můžete slyšet i někde v rádiu. Svoji práci miluje.

Kristin LaRonca Parpel

Kristin LaRonca Parpel

Síla sebeprosazení

Konzultantka, koučka

Kristin LaRonca Parpel je Američanka, žijící v Praze. Kristin založila vlastní společnost KLP Coaching, která nabízí individuální koučink, facilitaci týmové práce a školení, zaměřená na budování týmu. Kristin má více než 15 let zkušeností v oblasti marketingu a reklamy, konkrétně v agenturách Wunderman a Euro RSCG v Praze a v New Yorku, kde byla odpovědná za rozvoj, akvizice nových obchodních příležitostí a budování vnitřních vztahů ve více než 60 pobočkách na světě. Po narození dvou dětí se Kristin kromě vedení své firmy stala certifikovanou koučkou. Kristin je členkou představenstva a dobrovolnicí v neziskových organizacích.

Cristina Muntean

Cristina Muntean

Jak vystoupit ze stínu šéfa

Lektorka, koučka, mentorka

Cristina Muntean je odbornice na strategickou komunikaci a osobnostní rozvoj. Má více než 12 let zkušeností v českých, rumunských a mezinárodních médiích. V roce 2010 založila Media Education CEE, pražskou PR, poradenskou a vzdělávací agenturu. Jejími klienty jsou podnikatelé a manažeři TOP 100 firem v České republice a ve střední a východní Evropě. Cristina je mezinárodně uznávanou odbornicí a certifikovanou lektorkou enneagramu, komplexního a dynamického systému osobnostního rozvoje, a systemických dynamik v organizacích. Cristina nabízí firemní i osobní poradenství, školení, koučing i mentoring na témata jako osobní branding, mediální i krizová komunikace, prezentační dovednosti a emoční inteligence pro leadership a komunikaci. Své služby nabízí v češtině, angličtině, francouzštině či rumunštině, jejím rodném jazyce.

Zdeňka Žádníková Volencová

Zdeňka Žádníková Volencová

Kultura řeči a umění komunikace

Herečka a lektorka osobnostního rozvoje
Top Vision, s.r.o.

Dlouhodobě působím v pražském Dejvickém divadle. Moderuji společenské a firemní akce českých i zahraničních společností. Od roku 2015 spolupracuji s Jaroslavem Svěceným. Píšu scénáře na míru hudebním interpretům a spoluvytvářím a režíruji projekty, které chtějí hudbu a hudební skladatele publiku představit nekonvenčním způsobem. Mimo hereckou oblast se od roku 2007 aktivně věnuji Nadačnímu fondu Zdeňky Žádníkové, který originálním způsobem mění vizuální podobu zdravotnických zařízení jak pro děti, tak dospělé a zejména pro seniory. Z televizních obrazovek mě diváci mohou znát z rolí v televizních pohádkách či ze seriálů. V roce 2009 vyšla má kniha a CD Ve znamení motýla a o rok později básnická sbírka Hra na anděla. Vystudovala jsem Gymnázium Boženy Němcové v Hradci Králové a loutkové a alternativní herectví na DAMU.

Alena Jáchimová

Alena Jáchimová

Jak zvládat změny?

Lektorka, koučka, facilitátorka a mentorka
Top Vision, s.r.o.

Její manažerská praxe je spojena se vzděláváním ve společnosti ABC České hospodářství, kde vedla tým T&D. Od roku 2003 působí jako lektorka, koučka a konzultantka. Vedla více než 800 kurzů a má za sebou 1000 koučovacích hodin. Prošla výcvikem v procesně orientované psychologii (International Association of Process Oriented Psychology), má licenci Enneagram Professional Training Program (Veva, USA), výcvik NLP (INLPTA) a výcvik v psychodynamicky a hlubinně orientované psychologii (SUR). Je certifikovaným koučem ICF a členkou Mezinárodní federace koučů.

Petr Mejsnar

Petr Mejsnar

Naplánujte nezapomenutelný event

Ředitel produkce
EVENT ARENA

Registrovat